ציון SCORAD הוא ציון מורכב ומתוקף, המאפשר לרופא לאמוד את חומרת האקזמה ממנה סובל המטופל. ציון זה מאפשר לרופא לעקוב בצורה טובה יותר אחר המחלה ולטפל במטופל באופן יעיל יותר. האפליקציה החדשה לוקחת בחשבון את ההבדלים בין שלושה סוגי עור: עור לבן, עור כהה ועור אסיאתי, ומאפשרת לצלם את הנגעים המשמעותיים. אפליקציה זו מסוגלת גם לייצא את נתוני המטופל לקובץ אקסל או PDF על-מנת לאגור את ציון SCORAD המחושב ברשומות הרפואיות.

אפליקציה זו מאפשרת לבצע הערכה מהירה בזמן הבדיקה ולשמור את ציון SCORAD של מטופליך אחרי כל ביקור.

במקרה הצורך ניתן להשתמש באיורים בעת ציינון התסמינים (עור בהיר, עור כהה ועור ממוצא אסיאתי).


ניתן להשתמש באיורים גם כדי ללמד את המטופלים לזהות את תסמיניהם.

האפליקציה מאפשרת לייצא את ציון SCORAD הכללי בדואר אלקטרוני, כדי להשלים את התיק.


אפליקציה זו מאפשרת לייצא נתונים בפורמט html (שיומר לפורמט xls.) אם ציון SCORAD של המטופל מהווה נקודת קצה (endpoint) עבור מחקרים או ניסויים קליניים.


ציון SCORAD נוצר ותוקף על-ידי "קבוצת העבודה האירופאית בנושא דלקת עור אטופית".

השמות SCORAD© ו- PO-SCORAD© הם סימנים מסחריים רשומים. זכויות השימוש באפליקציית SCORAD ו-PO-SCORAD הן בבעלותה ובשימושה של העמותה לדלקת עור אטופית.
הכלי, אפליקציית SCORAD ואיוריה השונים הומצאו והופקו בסיועו של פרופסור ז'ן פרנסואה סטלדר.
כדי לעשות שימוש במבחן זה במסגרת מחקרים קליניים יש לחתום על ״אמנת השימוש בכלי ה-SCORAD במסגרת מחקרים קליניים״ ובנוסף לשלוח את הטופס המתאים. נא ליצור קשר עם "poscorad@gmail.com".

הורדת Scorad
כלי להערכת אקזמה

All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Terms and conditions - Copyright © 2017 Foundation for Atopic Dermatitis. All rights reserved.